برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۱/۲۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» صادرات فرش کاشان طرح هالیدی 700 شانه

صادرات فرش 700 شانه کاشان

توسط یک نماد یا کالا در سطح جهان شناخته می شود . ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست و جزء یکی از کشورهای موفق در زمینه صادرات فرش می باشد که بعد از صادرات نفت بیشترین درآمد کشور را رقم می زند . در ابتدا از سال 1331 صادرات فرش های دستباف رونق فراوانی داشت اما به بعد از گذشت زمانی فرش های ماشینی پا به عرصه گذاشتند و همچنین به سایر کشورهای مجاور و غیر مجاور صادر شدند . فرش های تولید شده در کشور ایران به خاطر کیفیت بالا و زیبایی که دارند طرفداران زیادی مخصوصا در کشورهای عربی و اروپایی دارند که طبق آمار گرفته شده در میان کشورهایی که به آن فرش صادر می شود بیشترین امار به ایالات متحده آمریکا ، آلمان ، و امارات متحده عربی تعلق دارد .
کارخانه های زیادی در کشور به تولید فرش های ماشینی می پردازند و از اعتبار بالایی نیز برخوردار هستند برای مثال : فرش کاشان ، فرش اصفهان ، فرش تبریز ، فرش کرمان و ... که یکی از بزرگترین واحد های تولیدی در کاشان شرکت فرش کاشان است که در کنار ارائه فرش های خود به بازار فرش ایران ، محصولات خود را به سایر کشور ها نیز صادر می کند .

صادرات فرش 700 شانه کاشان
در ابتدا فرش های ماشینی 1500 شانه بیش تر از سایر فرش ها صادر می شد اما اکنون به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالای فرش های ماشینی 700 شانه فروش و صادرات این فرش رونق گرفته است . یکی از جدید ترین طرح فرش ماشینی 700 شانه ، طرح هالیدی می باشد . فرش های هالیدی در ابعاد و اندازه های متفاوتی بافته و تولید می شود . این فرش به صورت فرش بزرگ نیز تولید می شود و سپس به کشور های عربی که به صورت کاخ نشین زندگی می کنند صادر می شود همچنین از این طرح زیبا به صورت قالیچه و فرش کوچک به کشور های اروپایی که از سبک های مدرن و جدید پیروی می کنند استفاده می شود .
این فرش ها با باکیفیت ترین الیاف بازار به نام آکریلیک هیت ست شده تولید می شود که از مزیت هایی زیادی برخوردار است . کیفیت بالای این محصولات سبب شد تا فرش های شرکت فرش کاشان  در سراسر کشور گسترش یابد و سپس به صادرات خارج از کشور نیز دست پیدا کند . این فرش ها برای کسانی که چند سالی یک بار فرش خود را تعویض می کنند بسیار مناسب است .
طرح هایی که در این فرش های نفیس به کار گرفته می شود زیبایی چشمگیری دارد و به راحتی می تواند نظر خریداران را به خود جلب کند . شرکت فرش کاشان با توجه به تجربه بالایی که در زمینه تولید فرش دارد همچنین تنوع بالای محصولات ، تولید فرش های ماشینی خاص و متناسب با هر کشور ، کیفیت بالای محصولات و ..... یکی از کارخانجات فرش در ایران بوده که درآمد عظیمی از صادرات فرش کشور را به خود اختصاص داده است .

طرح هالیدی فرش 700 شانه
فرش های طرح هالیدی توسط بهترین و جدید ترین دستگاه های بافندگی HCIX2 بافته می شود که دارای تعداد رنگ بین 8 تا 12 رنگ می باشد تراکم این فرش 2550 می باشد و در این فرش ها از مرغوب ترین نخ ها و مواد اولیه استفاده می شود که علاوه بر نرمی و لطافتی که به فرش  می بخشند موجب می شود این فرش به قالی بدون پرز تبدیل شود . تمامی مواد مصرفی و همچنین کیفیت فرش قابل تضمین می باشد و توسط شرکت توسط برگه ضمانت نامه 10 ساله تضمین شده است .
این محصول زیبا و درجه یک به صورت فرش شش متر ، فرش نه متر و فرش دوازده متر تولید می شود اما اگر کسی فرش را ر اندازه غیر استاندارد بخواهد می تواند به صورت سفارشی آن را خریداری کند .

صادرات فرش ماشینی کاشان به کشور های دیگر
فرش های ایرانی به دلیل کیفیت بالا ، تنوع طرح و رنگ و .. در سراسر جهان محبوبیت بالایی دارن . صدها ویژگی سبب شده است تا این هنر زیبا به خوبی برای همگان به تصویر کشیده شود و برای خرید فرش از سراسر جهان از طریق سایت های معتبر فروش فرش و همچنین واسطه ها از کشور ایران فرش خریداری کنند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه