برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۱/۲۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» صادرات فرش ماشینی 1200 شانه

صادرات فرش 1200 شانه

کشور ایران جزء 6 کشور برتر دنیا در زمینه ی صادرات می باشد که محصولاتی نظیر فرش های ماشینی و دستبافت  ،  پسته ،  زعفران و ... صادر می کند در ادامه ی این مقاله می خواهیم به صادرات انواع  فرش های ماشینی بپردازیم . فرش های ماشینی حدود 50 سال پیش در ایران وارد عرصه تولید شد و تا کنون توانسته جایگاه ویژه و مناسبی را بین خریداران فرش پیدا کند . در واقع می توان به این نکته نیز اشاره داشت که بیشترین درآمد ایران پس از فروش نفت صادرات فرش می باشد . هنر در ایران از جایگاه مهمی برخوردار است به گونه ایی که این موضوع را شما می توانید در تولید محصولاتشان نیز مشاهده کنید فرش هایی که کشور ایران تولید می کند از نظر کیفیت و تنوع بسیار بیشتر از کشور های دیگر است به گونه ایی که از کشورهایی همچون اروپا و عربستان خریداران زیادی نسبت به خرید فرش اقدام می کنند به عنوان مثال کشورهای عربی به فرش هایی به ابعاد بزرگ با رنگ های تیره علافه مند هستند این در حالی است که کشورهای اروپایی فرش هایی با ابعاد کوچک و رنگ های شاد و فانتزی علافه مند هستند . معروف ترین شهرهایی که در ایران اقدام به تولید فرش های ماشینی کرده اند عبارتند از اصفهان ، تبریز ،  قم ، کاشان ، کرمان می باشند که اگر بخواهیم در شهرستان کاشان بزرگترین و معروف ترین شرکت فرش را نام ببریم می توانیم به کارخانه ی فرش کاشان اشاره کنیم .
صادرات فرش های ماشینی 1200 شانه
فرش های ماشینی 1200 شانه جزء زیباترین و خاص ترین فرش های ماشینی می باشد که جزء فرش های ریز بافت نیز و ظریف شناخته می شود زیرا همانطور که می دانید شانه و تراکم فرش با ریز بافتی و زیبایی آن رابطه مستقیمی دارد . تمامی فرش های ماشینی 1200 شانه ایی که کارخانه فرش کاشان تولید می کند با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه درجه یک مانند آکریلیک هیت ست شده تولید می کنند که قابلیت هایی نظیر مقاوم بودن در برابر حرارت و گرما و ضد حساسیت و ضد پرزدهی ،  مقاوم در برابر اجسام داغ و قایلیت شست و شوی آسان را دارا می باشد . اکثر خریداران اطلاعات کافی در مورد فرش های ماشینی 1200 شانه ندارند و تنها این فرش را برای زیبایی اش خریداری می کنند خریدارانی که از سایر کشورهای همسایه فرش های با کیفیت ایرانی را خریداری می کنند مخصوصا کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا دست روی ظریف ترین محصولات این مجموعه می گذارند که می توانیم به فرش های ماشینی 1500 شانه و فرش های ماشینی 1200 نیز اشاره کنیم . اگر قبل از خرید فرش اطلاعات کافی در مورد فرش داشته باشید می توانید فرشی متناسب با دکوراسیون و فضای منزل خود خریداری کنید افراد زیادی هستند که به فرش های دستباف علاقه خاصی دارند اما از آن جایی که قیمت فرش های دستباف بسیار بالاتر از فرش های ماشینی است به سمت خرید فرش های دستباف گونه سوق پیدا کردند فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 بافته تولید می شود .  شرکت فرش کاشان فرش های 1200 شانه خود را در ابعاد استاندارد یعنی 6 متر ،  9 متر و 12 متر  و ابعاد غیر استاندارد حتی دلخواه تولید می کند .
انواع فرش های ماشینی 1200 شانه ای صادراتی که شرکت فرش کاشان آن ها را تولید کرده است :
1-    فرش های ماشینی 1200 شانه هشت رنگ
2-    فرش های ماشینی 1200 گل برجسته
انواع فرش های ماشینی 1200 شانه هشت رنگ صادراتی  در شرکت فرش کاشان :
1-    فرش ماشینی 1200 شانه هشت رنگ طرح اصفهان
2-    فرش ماشینی 1200 شانه هشت رنگ طرح زیگورات
3-    فرش ماشینی 1200 شانه هشت رنگ طرح گیسو
4-    فرش ماشینی 1200 شانه هشت رنگ طرح آترین
5-    فرش ماشینی 1200 شانه هشت رنگ طرح گلاله
6-    فرش ماشینی 1200 شانه هشت رنگ طرح هشت پرنده
انواع فرش های ماشینی 1200 شانه ی گل برجسته صادراتی در شرکت فرش کاشان :
1-    فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مهوش
2-    فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح همدم
3-    فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح همراز
4-    فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نایریکا
5-    فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نارگون
6-    فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح مینو
فروش انواع فرش های ماشینی و صادرات آن ها به کشور همسایه در شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان اقدام به تولید انواع فرش های ماشینی نظیر فرش های ماشینی500 شانه و فرش های ماشینی طرح700 شانه و فرش های ماشینی 700 شانه و فرش های ماشینی1000 شانه و فرش های ماشینی 1200 شانه و فرش های ماشینی 1500 شانه در ابعاد استاندارد و غیر استاندارد کرده است این شرکت تا این جای کار توانسته فروش خوبی را از فروش فرش به کشورهای همسایه به دست بیاورد و رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه