برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۱/۲۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش وینتیج صادراتی

فرش صادراتی وینتیج

فرش ماشینی وینتیج چیست ؟
امروزه فرش های ماشینی جدیدی با نام فرش کهنه نما و یا وینتیج تولید می شوند که شباهت زیادی به فرش های قدیمی و قدمت بالا دارند . فرش های قدیمی به دلیل اصالت و کهنگی که دارند مورد توجه بسیاری از خریداران هستند .
با پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن دستگاه های بافندگی تولید کنندگان فرش ماشینی کاشان با استفاده از روش های خاص قالی های جدید وینتیج را تولید می کنند . فرش های ماشینی وینتیج کاشان همان فرش دستبافتی قدیمی هستند که رنگ تازه و تاروپودهای خود را از دست داده و ظاهری قدیمی و سنگ شور پیدا کرده است .
کسانی که به سنت و اصالت اهمیت می دهند می توانند انواع فرش ماشینی کهنه نما را خریداری نمایند .
از فرش های کهنه نما و وینتیج به عنوان فرشی ارزان و جایگزین فرش های قدیمی استفاده می کنند تا قدمت فرش را به صورت ماشینی نمایش دهند . این نوع قالی های ماشینی زیبا و درجه یک در کشور های اروپایی نیز علاقمندان زیادی دارد و با نام فرش وینتیج به فروش می رسد .
برای کهنه و قدیمی نشان دادن فرش های وینتیج رنگ اولیه فرش ، کم رنگ تر انتخاب شده و در قسمت هایی از فرش ساییدگی بیشتری استفاده می شود .
این قالی های ماشینی مدرن از نظر سایز و طرح هیچ گونه محدودیتی ندارند . سایز و طرح های قالی های ماشینی کهنه نما به حدی بالاست که سلیقه تمامی افراد را تامین کرده است . سایز های رایج فرش وینتیج شامل : فرش وینتیج  3*4 (12 متری ) ، فرش وینتیج  2.5*3.5( 9 متری ) ، فرش وینتیج 2*3 (6 متری ) و 4 سایز با عرض 1 متر وطول 1.5 تا 4 متر است . دکوراسیون های کلاسیک به عنوان بهترین مکان برای قالی ماشینی وینتیج به شما می روند . از مهمترین خصوصیات فرش های تازه وارد وینتیج این است که با تمامی دکوراسیون ها هماهنگی دارند و به خوبی با انواع مبلمان مدرن و کلاسیک ست می شوند . این فرش های ماشینی شیک صادراتی اصالتی خاص به چیدمان سنتی خانه می دهند . طرح های پر پیچ و خم فرش ماشینی صادراتی وینتیج سبب مچ شدن فرش با دکوراسیون های مدرن نیز شده است .
این محصول در واقع نو بوده و در اثر عملیاتی تبدیل به فرش ماشینی کهنه نما می شود . قالی های ماشینی وینتیج برای کهنه نما شدن مراحل دشواری را طی می کنند و به همین علت بسیار با دوام و مستحکم هستند .
عمل دواشور کردن از مراحلی است که برای کهنه نما کردن فرش های وینتیج به کار می رود . در این مرحله فرش با یک ماده شیمیایی به نام هیپوکلریت کلسیم شسته می شود . الیاف فرش پس از این مرحله که به کلرینه کردن نیز گفته می شود حالتی صیقلی پیدا می کند . این عملیات بر روی فرش های کهنه نمای صادراتی انجام می شود تا ارزش بیشتری به فرش دهد . پس از دوا شور کردن فرش به طور مجدد رنگ امیزی می شود تا به رنگ دلخواه برسد و رنگ های فرش به صورت یکدست نمایان نباشند .
برخی از قالی های کهنه نما سایه روشن هستند و در کل با پالت رنگی شاد و وسیع تولید می شوند . قالی های جدید وینتیج ماشینی از وزن پایینی برخوردار بوده و شست و شوی راحتی دارند . این فرش های پرفروش قیمت مناسب تری نسبت به قالی های سنتی دارند و به این منظور مورد توجه بازار های داخلی و خارجی می باشند و از دسته قالی های ماشینی صادراتی محسوب می شوند . 
برای بافت این قالی ماشینی از نخ های اکریلیک و پلی استر که نوعی ابریشم مصنوعی هستند استفاده می شود . الیاف پلی استر بسیار سبک بوده و بدون پرزدهی می باشند . فرش های وینتیج پلی استر استحکام و مقاومت بالایی در برابر حرارت و گرما از خود نشان می دهند .
فرش های وینتیج صادراتی با تراکم عرضی 700 و تراکم طولی 2550 و فرش وینتیج 1000 شانه تراکم 3000 با الیاف اکریلیک بافت می شوند . نخ پود این فرش ها از جنس پنبه است .

خرید اینترنتی فرش وینتیج صادراتی
جهت خرید فرش های صادراتی وینتیج می توان به دو صورت خرید حضوری و غیر حضوری اقدام نمود . فروشگاه اینترنتی فرش صادراتی از مراکز فروش مستقیم انواع فرش های صادراتی ویتینج است که خدمات ویژه ای چون : فروش فرش صادراتی وینتیج به قیمت کارخانه و ارسال رایگان فرش صادراتی وینتیج را برای تمامی خریدران فراهم کرده است .
شما می توانید با انتخاب این روش در تمامی ساعات شبانه روز به جدیدترین مدل فرش ویتینج کاشان دسترسی داشته باشید و خریدی لذت بخش را تجربه نمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  استخدام در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه