برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۰/۷/۳

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید فرش صادراتی کاشان و صادرات آن به عراق

صادرات فرش به عراق

فرش در دنیا یکی از کالاهای اساسی است که به دلیل عدم توانایی یا توانایی پایین تولید این کالا در آن کشور ها ، دولت ها و تجار تمایل به واردات این کالا از کشورهای تولید کننده ی فرش ماشینی دارند . یکی از بزرگترین کشورهایی که به تولید فرش ماشینی مشغول است کشور ایران است و خرید فرش صادراتی کاشان رونق بسیاری یافته است . و شهری که در ایران بیشترین سهم تولید و عرضه فرش ماشینی را دارا می باشد ، شهرستان کاشان می باشد . و از جمله مقصدهای صادرات فرش ماشینی ، صادرات فرش به عراق می باشد .
درجه بندی تولید فرش ماشینی با هم متفاوت است ، اما بیشترین تولیدی فرش ماشینی کاشان فرش های درجه یک است که از جمله این فرش ماشینی درجه یک صادر می شود . و همین کارنامه ی درخشان خرید فرش صادراتی کاشان را افزایش داده است .
صادرات فرش ماشینی کاشان به عراق
تبادل کالا ، یا به طور کلی صادرات و واردات اجناس با سایر کشورها از جمله ضرورت هاست . برخی کشورها هستند که در دستیابی به برخی از تکنولوژی ها و هنرها و تولیدات ، پیشتاز بوده و از نظر کیفیت و مزیت می توانند نظر کاربران جهانی را به خود جلب کنند . از این جهت است که کالاها به سمت فرای مرزها سرازیر می گردد . یکی از این کالاها که توانسته جهان را تحت تاثیر خود قرار دهد ، فرش ماشینی کاشان است .
خیلی از کشورهای جهان هستند که مشتریان فرش صادراتی کاشان هستند. یکی از این کشورها عراق است که درخواست متقاضیان موجود در این کشور ، سبب صادرات فرش ماشینی ایران به عراق گشته است .
سود صادرات فرش کاشان به عراق
براساس آمارهای داده شده و برآوردهایی که در این زمینه صورت گرفته است ، تا انتهای سال 2020 تقاضای کشور عراق برای فرش ماشینی کاشان افزایش یافته و ظرفیتی 600 میلیون دلاری برای ایران به ارمغان خواهد آورد .
میزان تقاضای کشور عراق برای فرش های صادراتی ایران نسبت به سالهای گذشته به دو برابر رسیده است و علت این امر این است که فرش های ایران از نظر کیفیت رقیب ندارد .
کسانی که فرش ارزان قیمت می خواهند از فرش های فانتزی ترکیه خریداری کرده و کسانی که یک فرش زیبا و لوکس و با کیفیت نیاز دارند ، به سراغ فرش های ماشینی صادراتی ایران می آیند .
عراق از کشورهای مختلف فرش وارد می کند ، اما مسئله ای که می تواند صادرات فرش ماشینی به عراق را به نفع ایران تغییر داده و ظرفیت آن را افزایش دهد ، نزدیکی فرهنگ و سلیقه ی مردم عراق به مردم ایران است . به دلیل انطباق سلیقه ی مردم ایران با عراق ، فرش ماشینی می تواند در صدر سبد صادرات فرش ایران به عراق قرار گیرد .
میزان صادرات فرش ماشینی کاشان
کشور ایران در زمینه ی تولید فرش ماشینی ، صاحب آمار و امتیازات بالایی است و به قدری پیشرفت کرده است که ما شاهد هستیم در سال ، ایران 150 هزار متر مربع فرش ماشینی تولید کرده است .
رئیس اتحادیه فروشندگان فرش ماشینی و منسوجات دیگر مثل موکت درباره ی تولید ات و صادرات فرش ایران گفته است :
واحدهای تولیدی زیادری در ایران مشغول به کار هستند که فرش های ماشینی را به خارج از مرزهای ایران و کشورهای مختلف صادر می کنند .
عوامل موثر در صادرات فرش ماشینی
فرش ماشینی درجه یک ، ویژگی هایی دارد که باعث می شود ، مورد پسند واقع شده و به فرش ماشینی صادراتی تبدیل گردد .
فرش ماشینی صادراتی باید درجه یک بوده و هیچ گونه نقص و مشکلی در ظاهر و رنگ و ابعاد خود نداشته باشد . جنس فرش ماشینی از جمله عوامل تعیین کننده ی درجه یک بودن یا نبودن فرش ماشینی است .
فرش ماشینی صادراتی کاشان که به عراق صادر می شود ، دارای جنس بسیار مرغوب و از الیاف اکریلیک بافته می شود . جنس اکریلیک یکی از الیاف مصنوعی است که جنسی شبیه پشم دارد . و بسیار محکم و با دوام بوده و سالیان طولانی ماندگاری داشته و از بین نمی رود . نمی خواهیم وارد جزییات این موضوع شویم ، اما این موضوع را نمی توان نادیده گرفته که فرش ماشینی کاشان در انواع الیاف بافته می شود و هر کس بسته به محلی که می خواهد از آن استفاده کند می تواند فرش مورد نظر خود را از میان فرش های ماشینی کاشان بیابد .
فرش ماشینی کاشان و صادرات آن به عراق
کشور عراق یکی از همسایگان ایران است که به دلیل ثروتی که دارد و برای ساخت زیر ساخت های خود و تامین منابع مورد نیاز خود به کالاهای اساسی نیاز دارد و یکی از این کالاهایی که به عراق صادر می شود فرش ماشینی کاشان است .
فرش های ماشینی کاشان ، از جمله قالیچه ، سجاده و غیره از جمله کالاهایی است که به عراق صادر شده و مورد اقبال ساکنین این کشور واقع شده است .
وجود کشور چین و صادرات آن به کشور عراق کار صادرات فرش های ایرانی به عراق را سخت کرده اما هرگز فرش های بی کیفیت چینی نمی تواند جای فرش های ماشینی صادراتی کاشان را بگیرد.و کشور چین توان رقابت با فرش های صادراتی ایران را نداشته و نمی تواند به صادرات فرش  از کاشان به عراق اثری بگذارد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه